- Hoşgeldiniz

Adres : K. Karabekir Cd. Artos İş Merkezi Kat 5 No :11 İpekyolu / VAN
Telefon : (0432) 216 08 09 (0553) 956 08 09
E-Posta : -
Websitesi : http://vandermalife.com/
Üyelik Tarihi : 27 Ocak 2017

Van Dermalife Saç Ekim Ve Lazer Epilasyon Merkezi

DERMALİFE SAÇ EKİM – GÜZELLİK MERKEZİ

K. Karabekir Cd. Artos İş Merkezi Kat 5 No :11 İpekyolu / VAN

(0432) 216 08 09
(0553) 956 08 09

 

Van Dermalife Lazer Epilasyon – Saç Ekim Merkezi , sunduğu medikal estetik ve güzellik uygulamalarıyla yüksek hasta memnuniyeti sağlamayı, uzman kadrosu ve altyapısıyla sektöründe model oluşturmayı, Van’da referans olarak gösterilen güzellik ve estetik merkezlerinin öncüsü olmayı hedeflemektedir.
Etik değerleri temel alıp, hizmet standartlarını sürekli geliştirmeyi, güzellik ve estetik sektöründeki son teknolojileri ve yenilikleri kullanarak kaliteli uygulamalar yapmayı, hasta ve çalışan memnuniyetini ön planda tutarak sektörde kalıcı olabilmeyi hedeflemektedir.

Van Dermalife Lazer Epilasyon – Saç Ekim Merkezinde estetik ve medikal uygulamaların tamamı konusunda uzmanlaşmış kadromuz tarafından modern tıp teknolojileri kullanılarak uygulanır. En önemli konulardan biri olan sterilizasyon koşulları eksiksiz sağlanır.

Klinik olarak güvenirliği kanıtlanmış, sonuçları hakkında net bilgilere sahip olduğumuz uluslar arası onaylı sistemler kullanmaya önem vermekteyiz. Estetik alanındaki tüm yeniliklerin takipçisiyiz.
Temel ilkesi, en kaliteli ürün ve en iyi hizmet olan Van Dermalife Lazer Epilasyon – Saç Ekim kalitesi ile tanınan, dünyaca ünlü firmaların ürünlerini kullanmakta ve sektörde çıkan her türlü yeniliği dünya ile aynı anda hastalarımızın beğenisine sunmaktayız. 

Van Dermalife Lazer Epilasyon – Saç Ekim Merkezi kaliteden hiçbir zaman ödün vermeyen ,uzman bir kadro ile her zaman en iyiyi sunmak için sizleri bekliyoruz. 

                                                                      CİHAZLARIMIZ

Alexandrite Epicare LPX, Complex Maxi Cilt Bakım Cihazı Epimax RF Blend Flash İğneli Epilasyon Cihazı

Alexandrite Epicare LPX

Long pulse Alexandrite Lazer cihazlarından beklenen yüksek düzey talepleri karşılamak için özel olarak tasarlanmış olan Light Age’in Epicare LP ve LPX lazer cihazları, güvenli ve etkin uygulamada en iyiyi hedefleyen kliniğimizin ihtiyaçlarını karşılar.

EPICARE Long Pulse Alexandrite Lazer cihazları 755 nm dalga boyuna sahip lazer epilasyon sistemlerindendir.

Van Dermalife Lazer Epilasyon – Saç Ekim Merkezimizin kullandığı Epicare Alexandrite Lazer epilasyon cihazı performans, hız ve etkinliği ile yüksekhasta memnuniyeti sağlar. 

Epicare Lazer Epilasyon Cihazı, FDA tarafından onaylanmıştır ve geniş bir kitle tarafından en kalıcı epilasyon sonuçlarını sağlayan lazer epilasyon cihazı olarak kabul görmüştür.  Epicare lazer cihazları en etkin lazer teknolojisini kalite ve güvenle birleştirmiştir.

Light Age Epicare Alexandrite lazer cihazı diğer alexandrite lazer cihazları arasında en hızlı, en güçlü ve doz seçeneği aralığı en geniş olan bilgisayar kontrollü lazer epilasyon cihazıdır. 100 Watt’lık güç ile 15 mm’lik ve 18 mm’lik spot alanlarında saniyede 3 atış ile çalışma ayrıcalığı sağlar. Bilgisayar destekli analiz yapıp hastaya verilen dozu otomatik olarak ayarlayan smart screen kullanıcı arabirimi, sadece Epicare Alexandrite lazer cihazında vardır. Smart Screen kullanıcı arabirimiyle en efektif ayarı ayarlayıp hastanıza en ideal dozlarda uygulama yapmanızı sağlarken hastanıza ne zaman uygulama yaptığınızı, hangi bölgesine hangi dozlarla atış yaptığınızı gösterir ve birçok veriyi otomatik olarak kaydetme imkanı sağlar. 

 

Complex Maxi Cilt Bakım Cihazı  

Van Dermalife Lazer Epilasyon – Saç Ekim Merkezimizin kullandığı Complex Maxi Cilt Bakım Cihazı 10 Üniteli ve üç adet farklı cilt analiz sistemi ile cilt bakım cihazı diğer cihazlara göre daha çok uygulama çeşitliliği sunarak sizi diğer merkezlerden farklı kılar.

 Epimax RF Blend Flash İğneli Epilasyon Cihazı

Van Dermalife Lazer Epilasyon – Saç Ekim Merkezimizin kullandığı  Epimax RF Blend Flash İğneli Epilasyon Cihazı Flash (acısız) + Termoliz (klasik) + Blend epilasyon sistemleri bir arada bulunduran iğneli epilasyon cihazıdır.

 

  1. DERMALIFFE HAIR OCTOBER – BEAUTY CENTER
  2. K. Karabekir Cd. Artos Business Center Floor 5 No: 11 Silk Road / VAN (0432) 216 08 09 (0553) 956 08 09
  3. Van Dermalife Laser Hair Removal – Hair Seed Center aims to be a model in the sector with high patient satisfaction, expert staff and infrastructure with medical aesthetic and beauty applications offered, and to be the pioneer of beauty and aesthetic centers that are shown as a reference in Van. Based on ethical values, it aims to continuously improve service standards, to make quality applications by using the latest technologies and innovations in the beauty and aesthetic sector and to be able to stay in the sector by keeping patient and employee satisfaction at the forefront. Van Dermalife Laser Hair Removal – Specializing in all of aesthetic and medical applications It is applied by kadromuz using modern medical technologies. One of the most important issues is the complete sterilization conditions. We are committed to using internationally approved systems that are clinically proven to be reliable and have clear information about their results. We are a follower of all innovations in the field of aesthetics. The basic principle is to use the products of world famous companies known for the best quality product and the best service, Van Dermalife Laser Hair Removal – Hair Plant quality, and to offer our patients all kinds of innovations in the sector just like the world. Van Dermalife Laser Hair Removal – We are always looking forward to delivering the best with our specialized staff, who never sacrifices quality in hair transplant center.

Dermalife HAIR - مرکز زیبایی

K. Karabekir سی دی. Artos مرکز کسب و کار طبقه 5 شماره 11 ابریشم / VAN

(0432) 216 08 09
(0553) 956 08 09
حذف ون Dermalife لیزر مو - مرکز کاشت مو، آن را ارائه می دهد زیبایی پزشکی و ارائه رضایت بیمار بالا با درمان های زیبایی، پرسنل متخصص و ایجاد یک مدل در صنعت با زیرساخت، آن هدف را به عنوان یکی از پیشگامان زیبایی و زیبایی است که به عنوان یک مرجع در ون نشان داده شده است.
ارزش های اخلاقی دریافت استانداردهای خدمات اساسی برای بهبود مستمر، با استفاده از زیبایی و آخرین فن آوری و نوآوری در صنعت لوازم آرایشی و بهداشتی به برنامه های کاربردی با کیفیت بالا، بیمار و رضایت کارکنان در این بخش دائم با اولویت hedeflemektedir.v حذف Dermalife لیزر مو - متخصص در تمام زیبایی مرکز کاشت مو و برنامه های کاربردی پزشکی این با استفاده از تکنولوژی مدرن توسط کارکنان ما اجرا شده است. یکی از مهم ترین مسائل از شرایط عقیم سازی به طور کامل به دست آورد.

بالینی قابلیت اطمینان اثبات شده، ما باید اطلاعات شفاف در مورد نتایج ما اهمیت زیادی به استفاده از سیستم های مورد تایید بین المللی پیوست کنید. takipçisiyiz از همه نوآوری در زمینه زیبایی شناسی.
اصل اساسی بالاترین کیفیت محصولات و بهترین خدمات حذف ون Dermalife لیزر مو - شناخته شده برای کیفیت مو، جهان با استفاده از شرکت های معروف محصولات و انواع نوآوری و در نتیجه صنعت، ما ارائه می دهیم طعم و مزه از بیماران ما در همان زمان با جهان است.

حذف ون Dermalife لیزر مو - هرگز بر کیفیت مرکز کاشت مو به خطر انداختن، با پرسنل متخصص است که همیشه در انتظار شما برای ارائه بهترین.

 

ヴァン DERMALİFE 髪美容センター
ヴァン Dermalife レーザー毛除去髪移植センター、医療美学美容トリートメントと高い患者満足度を提供しています, 専門家スタッフとインフラ部門はモデルの作成に参照として表示されます, バン美および審美的なセンターのパイオニアを目指して。
継続的な改善、美容、永久に対象とする産業機能の最新の技術と高品質なアプリケーション、患者をするために革新と従業員の満足度を使用して審美的な部門に倫理観に基づくサービス基準を取る。
ヴァン Dermalife レーザー毛除去毛髪移植センター審美的なおよび医療アプリケーションに特化した現代の医療技術を用いてスタッフ一同。最も重要な問題の 1 つは完全な殺菌条件を提供しています。
臨床的に実証された信頼性、結果がクリアされている情報について国際承認されたシステムを使用することです。革新の分野のすべての審美的な追求は。

基本理念に患者様に提供するは最高品質の製品と最高のサービスのヴァン ・ ド ・ rmalife レーザー毛除去髪移植世界トップクラスのブランド、製品と同時に世界の業界に革新の質のために知られています。

ヴァン Dermalife レーザー毛除去髪移植センター最高の私たちはあなたのため待機しているすべての時間を提供する専門家のスタッフでの品質に妥協はありません。

فإن DERMALİFE الشعر-مركز تجميل
يقدم مركز زرع الشعر إزالة الشعر الليزر van ديرماليفي، رضا المريض عالية مع الجمالية الطبية وعلاجات التجميل، ويرد خبراء قطاع الموظفين والبنية التحتية كمرجع في إنشاء نموذج، فإن الجمال والجمالية مراكز تهدف إلى أن تكون رائدة.
اتخاذ معايير الخدمة استناداً إلى القيم الأخلاقية للتحسين المستمر، والجمال والجمالية القطاع باستخدام أحدث التكنولوجيات والابتكارات لجعل تطبيقات عالية الجودة، المريض ورضا الموظف في صناعة القدرة مستهدفة بشكل دائم.
الشعر إزالة الشعر الليزر ديرماليفي فإن زرع مركز متخصص في التطبيقات الطبية والجمالية جميع موظفينا باستخدام التكنولوجيات الطبية الحديثة. واحدة من أهم القضايا يتم توفير ظروف التعقيم الكامل.
ثبت سريرياً الموثوقية، النتائج واضحة حول المعلومات التي لدينا لاستخدام النظم الدولية المعتمدة. الجمالية السعي للجميع في مجال الابتكار.
المبدأ الأساسي، الذي هو بمنتجات ذات جودة أعلى وأفضل خدمة ديرماليفي فإن الليزر الشعر إزالة الشعر زرع عالمية ماركات، معروفة بجودة المنتجات وأي الابتكار في الصناعة مع العالم في نفس الوقت، نحن نقدم لمرضانا.
مركز زرع الشعر إزالة الشعر الليزر ديرماليفي van لن تساوم ابدأ على الجودة، مع عدد من ظفين خبراء لتقديم الأفضل طوال الوقت ونحن في انتظار لك.
 
Firmalar, Seri İlanlar kategorisinde bulunan Van Dermalife Saç Ekim Ve Lazer Epilasyon Merkezi sitemize 27 Ocak 2017 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.