- Hoşgeldiniz

Adres : TOPRAKLIK MAHALLESİ KAYALIK CADDESİ
Telefon : 05333920261
E-Posta : info@makropatent.com.tr
Websitesi : www.makropatent.com.tr
Üyelik Tarihi : 07 Mayıs 2018

MAKRO PATENT MARKA FİKRİ HAKLAR DANIŞMANLIK LTD ŞTİ

MAKRO PATENT ; 13 yılı aşkın bir süredir, sınai haklar olarak bilinen marka, patent ve endüstriyel tasarım tescil işlemleri konusunda gerekli işlemlerin güvenli ve ekonomik bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamak amacıyla başta Denizli olmak üzere, bölge müdürlüklerimiz ve diğer illerdeki temsilcilerimiz aracılığıyla Türkiye genelinde hizmet sunmaktadır.

Hizmet alanını sadece tescil işlemleri ile sınırlı tutmayan MAKRO PATENT , teknik bilgi ve deneyimiyle patent işlemleri, aktif bağlantılarıyla yurtdışı tescil işlemleri, deneyimli kadrosu ile hukuki işlemler ile tescil öncesi ve sonrası tüm işlemlerde müvekkillerine profesyonel bir çatı altında hizmet vermektedir.

Yurtiçinde başvurusu yapılan ve ilan edilen marka başvurularının benzerlik takip ve izlenmesi etkin korumanın en önemli esasıdır. MAKRO PATENT , sinai hakkınızın tescilden sonra da takibini sağlamakta, müşterilerine özel olarak geliştirdiği takip sistemi ile ileride sinai haklarınıza gelebilecek saldırıları da önceden haber vererek etkin bir korumayı müşterilerine sağlamaktadır.

Her geçen gün kalitemizi arttırarak oluşturduğumuz profesyonel ekiplerimizle çözüm ortağınız olma yolunda başarıya birlikte yürümeye devam ediyoruz.

Danışmanlık, Belgelendirme kategorisinde bulunan MAKRO PATENT MARKA FİKRİ HAKLAR DANIŞMANLIK LTD ŞTİ sitemize 07 Mayıs 2018 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Firma Harita Bilgisi
İlgili Terimler :